24 czerwca, 2024
pożyczki pozabankowe

Doskonałe pożyczki pozabankowe

Do niedawna wiele osób bało się pożyczek pozabankowych. Wybierały one raczej kredyty w bankach, uważając je za pewniejsze. Okazuje się jednak, że w przypadku niższych kwot takie pożyczki pozabankowe są dużo bardziej korzystnym rozwiązaniem, niż zaciąganie kredytu. Przede wszystkim, nie wymagają one załatwiania tak wielu formalności i zaświadczeń, co kredyt bankowy. Poza tym, są to tak zwane szybkie pożyczki, które otrzymać można dosłownie od ręki, niekiedy nawet w dniu złożenia wniosku pożyczkowego.

Firmy oferujące pożyczki pozabankowe

Firmą, która od lat specjalizuje się w Polsce w udzielaniu pożyczek pozabankowych jest Provident. Jest to firma znana i ceniona przez miliony Polaków. Przekonali się bowiem, że od a można pożyczać uczciwie i bez obaw. Firma nie ukrywa bowiem żadnych dziwnych kosztów przed swoimi klientami. Poza tym, oferuje ona bardzo niskie oprocentowanie pożyczek, w stosunku do swojej konkurencji. Pożyczki od a nie są drogie i można je łatwo otrzymać. Nie ma konieczności biegania i załatwiania różnego rodzaju formalności. Wystarczy jedynie złożyć odpowiedni wniosek pożyczkowy i następnie spotkać się z przedstawicielem firmy. Niekiedy potrzebne jest również zaświadczenie od pracodawcy o wysokości dochodów, jednakże najczęściej wystarcza sam ważny dowód osobisty. Sprawdź, najlepsze chwilówki na dowód w 2019 roku.

Szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet

Szybkie pożyczki pozabankowe od firmy kuszą każdego dnia wiele osób. Wspaniałą dogodnością są na przykład pożyczki online, czyli innymi słowy pożyczki przez Internet. Decydują się na nie przede wszystkim osoby młode, które biegle posługują się komputerem i Internetem. Po złożeniu wniosku można już oczekiwać na telefon od doradcy, który umawia się na spotkanie i pospisuje z klientem umowę. Niekiedy przywozi on już ze sobą wszystkie pieniądze. Jest to błyskawiczny sposób na otrzymanie pożyczki. Zaletą takiego rozwiązania jest również to, że firma oferuje możliwość spłaty zadłużenia w dogodnych ratach. Można je swobodnie dostosować do możliwości płatniczych każdego klienta. Wiele osób decyduje się więc na tygodniowe raty, ale mogą być to również raty miesięczne. Wszystko zależy od osobistych preferencji. Więcej na ten temat znajdziesz w artykule – Proste zasady udzielania chwilówek online – sprawdź co warto wiedzieć.

Secured By miniOrange